КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ Форуми КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ
ЦЕНТРАЛЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН РЕГИСТЪР НА СТРОИТЕЛЯ
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ Форуми -> ПРОЦЕДУРА ПО ЧЛ. 20, АЛ. 2 ОТ ЗКС
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
unknown



Регистриран на: 21 Юни 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 9:56 am    Заглавие: Проблем Отговорете с цитат

Здравейте,
имам следния проблем като вляза в Процедура чл.20 ми изписва това "Започнали сте работа по промени в идентификация
и това изисква издаване на нови документи!
Трябва да приключите идентификацията, и да изачкате за новите документи прeди да продължите !"

и като вляза в идентификация - ми изписва
"Започнали сте работа в друг блок !
Трябва да я приключите преди да продължите тук."

Обаждах се на посочените телефони и ми казаха ,че няма бутони ,които да отключват . Няколко пъти имаше проблеми (понеже се бях объркал и бях заключил Идентификацията) и ми го отключваха и последния път нямаше проблеми,когато си попълвах по чл.20 . Но сега ми изписва само това и не мога да продължа по процедурата по чл.20
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ModObsht



Регистриран на: 30 Юли 2008
Мнения: 599

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Свържете се с областното представителство и си оставете ЕИК, за да отстраним проблема.

ЦЗР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ Форуми -> ПРОЦЕДУРА ПО ЧЛ. 20, АЛ. 2 ОТ ЗКС Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov