КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ Форуми КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ
ЦЕНТРАЛЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН РЕГИСТЪР НА СТРОИТЕЛЯ
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Заплаха за заличване от регистъра

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ Форуми -> ЗАЛИЧЕНИ СТРОИТЕЛИ ОТ ЦПРС
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
calm



Регистриран на: 05 Окт 2009
Мнения: 25

МнениеПуснато на: Сря Яну 18, 2012 12:00 am    Заглавие: Заплаха за заличване от регистъра Отговорете с цитат

При изпълнението на процедурата по чл.20, ал.2 от ЗКС Вашата служителка, при връчването на документите ми обратно, ми каза: "Ако не закупите ДМА и при потвърждаването 2012г. това не е отразено в отчетите ви може да ви бъде отказана пререгистрацията" Shocked

Може ли да стане това и ако "да" защо.

Пояснявам- фирмата ми изпълнява строежи първа група, 3-5-та категория и отделни видове СМР. За строителството използвам наета техника с договори, част от които съм представил, нает персонал по ТД. За отделни работи ползвам фирми подизпълнители (примерно... асансьори не мога да правя, нито да ги монтирам). По някога, с оглед наближаване на крайните срокове, наемам и фирми с техника и персонал за работи които по принцип изпълнявам и аз, и по този начин подпомагам дейността си. Кулокран също няма да си купя, а бих наел. Общо взето се справям със обектите си без да закупувам техника и съоръжения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ModObsht



Регистриран на: 30 Юли 2008
Мнения: 599

МнениеПуснато на: Пет Фев 10, 2012 10:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероятно става въпрос за недоразумение.
Изискването за минимален размер на ДМА се отнася за строежи от първа и втора категория. За останалите категории и отделни видове СМР няма такова изискване. Да, достатъчно е да представите декларация при първоначално вписване и съответно при разширение на обхвата.

ЦЗР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
calm



Регистриран на: 05 Окт 2009
Мнения: 25

МнениеПуснато на: Пет Фев 10, 2012 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за пояснението, и аз се надявах да не сме се разбрали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    КАМАРА НА СТРОИТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ Форуми -> ЗАЛИЧЕНИ СТРОИТЕЛИ ОТ ЦПРС Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov